O firmie

Witamy na stronie internetowej poświęconej zagadnieniom projekcji cyfrowej. Zakres naszych zainteresowań obejmuje zarówno projekcję danych do zastosowań profesjonalnych jak i szeroko pojętą projekcję danych oraz materiału video, do celów rozrywkowych. W ofercie posiadamy projektory multimedialne i ekrany projekcyjne uznanych marek. Chcemy służyć Państwu naszym doświadczeniem przy doborze, zakupie i eksploatacji zarówno pojedynczych urządzeń jak i złożonych systemów projekcyjnych.

Instalacje

Dział instalacji i integracji systemów | Super AV Installations

Działalność związaną z projektowaniem i wykonywaniem instalacji AV prowadzimy od początku istnienia firmy. W 2002 r., w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu rozwiązania został utworzony Dział Instalacji i Integracji Systemów. Od tego czasu nasi pracownicy zaprojektowali i wykonali kilkaset instalacji audiowizualnych. Zakres naszego doświadczenia obejmuje projekcję obrazu do zastosowań profesjonalnych i celów rozrywkowych, przetwarzanie i dystrybucję dźwięku oraz zintegrowane sterowanie nowoczesnymi mediami.

Nasza oferta obejmuje:

  • Projektowanie systemów audiowizualnych
  • Wykonywanie instalacji audiowizualnych
  • Dostawy urządzeń
  • Programowanie systemów audiowizualnych
  • Obsługę serwisową gotowych systemów

Wypożyczenie

Dział wypożyczeń i obsługi imprez | Super AV Events

Proponujemy skorzystanie z nowoczesnych rozwiązań prezentacyjnych bez inwestowania w ich zakup. Oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu, przydatny zarówno podczas małych spotkań, jak i dużych kongresów czy projekcji wielkoformatowych. Zapewniamy różnorodny wybór!

Prosimy o kontakt z Działem obsługi eventów w Tychach w celu sprawdzenia dostępności urządzeń i akcesoriów oraz cen za wypożyczenie. Nasi pracownicy pomogą Państwu w wyborze i przedstawią odpowiednią ofertę.