Minimapping na stoisku firmy Bioten / Targi Green Power 2015

Firma Bioten – laureat Złotego Medalu na Targach Green Power 2015 w dziedzinie technologii innowacyjnego przetwarzania odpadów i produkcji biopaliw wykorzystała nasz mapping 3D podczas swojej prezentacji. Jest to prosta i skuteczna metoda pokazu, którą z powodzeniem można stosować na małych przedmiotach i w kameralnych przestrzeniach. Oprócz niestandardowego efektu optycznego, jaki daje wkomponowanie grafiki i luminescencji w dowolnie zaprojektowane formy, zaletę tego rodzaju pomysłu jest możliwość pokazania pewnych długotrwałych procesów w sposób dynamiczny i ciekawy.

Projekcja 360° na Targach Gardenia / Targi Gardenia

W lutym 2014 roku, na poznańskich targach Gardenia pracowaliśmy dla firmy Agrecol nad stworzeniem multimedialnej aranżacji tzw. VIP-room`u z wykorzystaniem projekcji 360°. Założeniem było połączenie funkcji pokoju spotkań z wizualizacją graficzną, która nawiązujac tematycznie do działalnosci firmy, organizowała przestrzeń pomieszczenia i pełniła funkcję dekoracyjną. Zbudowaliśmy zamkniętą bryłę w kształcie walca i wyświetlaliśmy na jej ścianach animacje. Aby osiagnąć efekt projekcji 360°, użyliśmy media serwerów z funkcją zaawansowanej korekcji geometrii, łącząc kilka emitowanych obrazów w jedną panoramę.

Animacja holograficzna / Targi Plastpol

Jednym z ciekawszych sposobów prezentowania materiałów reklamowych jest projekcja animacji w formie hologramu. Nasza firma realizuje podobne projekty na terenie całego kraju za pomocą urządzeń Dreamoc oraz w oparciu o własne rozwiązania wykorzystujące efekt Pepper`s Ghost. Oprócz dystrybucji urządzeń do wizualizacji, opracowujemy własne, autorskie rozwiązania w tej dziedzinie. Pod koniec maja 2014 roku, zespół Super AV miał okazję współpracować z firmą Gumotiv w ramach Targów Plastpol 2014 w Kielcach. Wypożyczyliśmy urządzenie Dreamoc Scandinavia 360 umożliwiające prezentację materiału w przestrzennej formie. Dodatkowo przygotowaliśmy animację, która była wyświetlana podczas targów. Efekty naszej pracy mogą Państwo oglądać w Tyskim Browarium, dla którego wykonaliśmy makietę holograficzną SuperHolo o szerokości 1 metra.

Multimedialne ekspozytory na Expopower 2012

Z przyjemnością możemy poinformować, że nagrodzone nagrodą Acanthus Aureus stoisko na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Expopower 2012 powstało przy naszym udziale. Zbudowaliśmy ściankę multimedialną złożoną z 9 monitorów cienkoramkowych NEC o przekątnej 46” każdy. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 4 monitory LCD 42” oraz 3 monitory plazmowe 50”. Zarówno ścianka multimedialna jak i inne monitory zostały wyposażone w profesjonalne playery HD umożliwiające bezawaryjne odtwarzanie przygotowanych pokazów. Na monitorach wyświetlano interaktywne prezentacje firmy ABB, które zwiedzający mogli przeglądać wybierając interesujące ich treści.