Otwarcie Centrum Przyrodniczego

Podczas otwarcia interaktywnego Centrum Przyrodniczego (8.09.2015) goście mogli cieszyć oko multimedialną ścianą wizyjną, która wyglądała jak 3 duże telebimy. Tymczasem były to 2,5 metrowe konstrukcje zbudowane z kartonowych sześcianów, o boku długości 50 cm każdy, na które rzutowaliśmy grafikę i zdjęcia. Projekcję dopełniało efektowe oświetlenie. Animacje emitowały 2 projektory, na 3 płaszczyzny. Zintegrowany obraz otrzymaliśmy za pomocą specjalistycznego serwera i oprogramowania.

Scenografia panoramiczna podczas tzw. corporate event

Mapping scenograficzny oraz projekcja panoramiczna posłużyły do stworzenia przestrzennej oprawy graficznej firmowej imprezy. We współpracy ze studiem Clockwork – autorami animacji i koncepcji całości, zrealizowaliśmy projekt dla jednej z poznańskiech korporacji. W projekcji w technice edge blending, wykorzystaliśmy media serwer Vioso® na specjalnie zbudowanym, trójnawowym ekranie z kartonów. Animacje zostały precyzyjnie wpisane w sześcienne konstrukcje, dzięki możliwościom korekcji geometrycznej, jaką daje nasz sprzęt. Wykorzystaliśmy również procesor video DiventixII®, który pozwala na włączenie wielu źródeł obrazu i stworzenie z nich kompozycji oraz płynne przejście pomiędzy poszczególnymi źródłami wizji.

Konferencja Property Forum

Oto jeden z przykładów wykorzystania ekranu w formacie 10×3, który bardzo dobrze sprawdza się jako tło dla średniej wielkości sceny, stwarza duże możliwości jako element scenografii, na której mogą być wyświetlane animacje w wysokiej rozdzielczości. Konferencję Property Forum obsługujemy cyklicznie. Podobne rozwiązania projekcyjne wykorzystywaliśmy podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu, Forum Rynku Zdrowia jak również Kongresu Nowy Przemysł.