4 DESIGN DAYS i HEALTH CHALLENGES CONGRESS

W ośmiu salach konferencyjnych i bankietowych wyświetlaliśmy materiały audiowizualne towarzyszące wykładom i dyskusjom. Tłumaczenia symultaniczne odbywały się w dwóch salach. Przy wejściu, obok stanowiska rejestracji uczestnicy mogli wypożyczyć małe odbiorniki do tłumaczeń. 4DesignDays to duża konferencja poświęcona rynkowi nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. 170 wystawców zaprezentowało swoje stoiska. Oprócz standardowej obsługi sal konferencyjnych zapewniliśmy przekaz światłowodowy z kamer zainstalowanych w różnych punktach obiektu. Na monitorach plazmowych można było śledzić na bieżąco program i poszczególne imprezy towarzyszące. Po zakończeniu imprezy, przystąpiliśmy do montażu sprzętu w 11 salach i pracy podczas kongresu medycznego Health Challenges Congress. Cieszymy się, że w Międzynarodowym Centrum Kongresowym możemy obsługiwać tak prestiżowe wydarzenia.

Forum Zmieniamy Polski Przemysł

Po raz kolejny pracowaliśmy podczas Forum Zmieniamy Polski Przemysł. Nagłośnienie, scenografia i projekcje na wielkoformatowych ekranach podczas uroczystej gali, wizja i fonia towarzyszące sesji, tłumaczenia symultaniczne. Duże przedsięwzięcie, a dla nas praca jak co dzień.

XXIV GALA Laurów Umiejętności i Kompetencji 2016

Kongresowy maraton Kraków – Warszawa – Wrocław

Jesienny sezon kongresowy ruszył pełną parą. Dzięki doświadczeniu, dobrej logistyce i bazie sprzętowej, pracowaliśmy jednocześnie przy trzech kongresach w trzech różnych miastach. W krakowskim ICE miał miejsce dwudniowy (28-29.09.2015) Cybersec, Property Forum – w warszawskim Sheratonie i XIX Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (1-3.10.2015) w Hali Ludowej we Wrocławiu. Wszystkie te wydarzenia odbywały się przy pełnej technicznej asyście Super AV. Zajmowaliśmy się nagłośnieniem, obsługą prezentacji, wyświetlaniem projekcji oraz instalacją systemów informacyjnych przed każdą z sal.

Konferencja Eye Health Advisor

W tym roku mija 7 lat od rozpoczęcia współpracy z organizatorami tej ważnej imprezy. Od samego początku bierzemy udział w opracowywaniu rozwiązań logistycznych i wizualnych Konferencji EHA. Jesteśmy autorami technologicznych założeń, które jak dotąd, dobrze sprawdzają się w praktyce. Uczestnicy korzystają w zasadzie z wszystkich, dostępnych, nowoczesnych rozwiązań multimedialnych i interaktywnych, począwszy od projektorów, zaawansowanych systemów głosowań czy elektronicznych posterów. Zapewniamy też bazę techniczną i pełen serwis imprezom towarzyszącym.

XX Jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja Kardiologiczna

Wyposażyliśmy w sprzęt 6 sal, w których odbywały się obrady XX Jubileuszowej Międzynarodowej Konferencji Kardiologicznej w Zabrzu (7-8.06.2013). Zainstalowaliśmy projektory, komputery, systemy realizacji, monitory i nagłośnienie. Zapewniliśmy kompleksową obsługę techniczną każdej z sal i slide room-u oraz przygotowaliśmy i zainstalowaliśmy nasz System Informacji Kongresowej.

V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

I Kongres Puls HR Silesia

I Europejski Kongres Logistyczny

Konferencja Cybersec