Kosmiczna jazda BPD

Scenografia multimedialna firmowej imprezy i koncertu dla Agencji Reklamowej BPD. Wizualizacje były wyświetlane z 12 projektorów na standardowych ekranach i przestrzennych obiektach. Efektowe oświetlenie, projekcje, dźwięk przygotowywaliśmy we współpracy z poznańską firmą Dobry Dźwięk.

Inauguracja roku szkolnego w Volkswagenie

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Volkswagen Poznań, tym razem z okazji 10-lecia.

Widowisko multimedialno-taneczne w Bohler Uddeholm

Widowisko taneczne w snopach kolorowych świateł i multimedialnej aranżacji. Grupa Atelie dała popis swych umiejętności podczas uroczystości z okazji otwarcia nowej hali produkcyjnej w Mysłowicach. Tancerze zintegrowali się z przestrzenią sceny jak we współczesnym teatrze dzięki wyświetlanym przez nas animacjom. Połączenie wizualizacji wyświetlanych na ekranie diodowym oraz na ekranie projekcyjnym spotęgowało wrażenie głębi. Płynność, jak również możliwość łączenia obrazów o różnych rozdzielczościach, gwarantuje nam stosowanie mediaserwera Vioso Anystation.

Otwarcie Centrum Przyrodniczego w Zielonej Górze

Podczas otwarcia interaktywnego Centrum Przyrodniczego goście mogli cieszyć oko multimedialną ścianą wizyjną, wyglądającą jak 3 duże telebimy. Tymczasem były to 2,5 metrowe konstrukcje zbudowane z kartonowych sześcianów, o boku długości 50 cm każdy, na które rzutowaliśmy grafikę i zdjęcia. Projekcję dopełniało efektowe oświetlenie.

Interaktywne namioty w centrum Dusseldorfu

Pewnego ciepłego dnia na starym mieście w Dusseldorfie wyrosło 6 białych namiotów o kształcie kopuł geodezyjnych. Wewnątrz można było obejrzeć filmy, trójwymiarowe animacje, pojeździć na rowerach, a na zewnątrz wieczorem zaszaleć na polskim koncercie. Multimedialną scenografię koncertu tworzyła ściana wizyjna, na której wyświetlaliśmy projekcję. Rada Miejska i mieszkańcy miasta z entuzjazmem przyjęli naszą rodzimą prezentację. Wszyscy świetnie się bawili do rana. Emanowało dobrą energią. Było na co popatrzeć. Dobrze zaprojektowane materiały promocyjne, oszczędna i kolorowa aranżacja przestrzeni zachęcała do odwiedzenia namiotów. A tam juz pracowało 8 naszych projektorów, 20 monitorów i innych cudów techniki i polskiej myśli technicznej, które zrodziły się m.in. w naszym studio. Amatorzy sportów ekstremalnych mogli wspinać się na buldery. Rowerzyści z zapałem oglądali na ekranach beskidzkie krajobrazy pedałując na rowerach, skonstruowanych tak, aby rowerzysta sam uruchamiał player.

Razem Przez Sztukę – pokaz mody dzieci niepełnosprawnych

W pokazie występowały dzieci z Zespółu Szkół Specjalnych nr 5 w Dąbrowie Górniczej. Szkoła z Dąbrowy wraz z Dąbrowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Otwarte Serca oraz Muzeum Śląskie zorganizowały tę integracyjną akcję. Młodzież prezentowała ubrania, w których projektowaniu i wykonaniu aktywnie uczestniczyła. Ubiory, fryzury i stylizacje powstały w wyniku inspiracji znanym dziełami sztuki wyświetlanymi podczas pokazu na ścianie. Do działania włączyli się m.in. projektanci, fryzjerzy, styliści, my również.

4 DESIGN DAYS i HEALTH CHALLENGES CONGRESS

W ośmiu salach konferencyjnych i bankietowych wyświetlaliśmy materiały audiowizualne towarzyszące wykładom i dyskusjom. Tłumaczenia symultaniczne odbywały się w dwóch salach. Przy wejściu, obok stanowiska rejestracji uczestnicy mogli wypożyczyć małe odbiorniki do tłumaczeń. 4DesignDays to duża konferencja poświęcona rynkowi nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. 170 wystawców zaprezentowało swoje stoiska. Oprócz standardowej obsługi sal konferencyjnych zapewniliśmy przekaz światłowodowy z kamer zainstalowanych w różnych punktach obiektu. Na monitorach plazmowych można było śledzić na bieżąco program i poszczególne imprezy towarzyszące. Po zakończeniu imprezy, przystąpiliśmy do montażu sprzętu w 11 salach i pracy podczas kongresu medycznego Health Challenges Congress. Cieszymy się, że w Międzynarodowym Centrum Kongresowym możemy obsługiwać tak prestiżowe wydarzenia.