Próba przekazu audiowizulanego w Klinice Kardiochirurgii w Zabrzu

Przeprowadziliśmy udaną próbę przekazu obrazu i dźwięku łączem światłowodowym z Kliniki Kardiochirurgii w Zabrzu do oddalonego o 500 m Multikina. Na ekranie kinowym pojawiły się doskonałej jakości obrazy ze specjalistycznych urządzeń medycznych oraz z kamer zainstalowanych na salach operacyjnych. Użyliśmy wysokiej klasy miksera wizyjnego Vioso Spyder.

Transmisja operacji serca „na żywo”

8 stycznia transmitowaliśmy przebieg ważnej operacji przeprowadzonej w Górnośląskim Ośrodku Kardiologii (I Oddział Kardiochirurgii) w Ochojcu. Zgromadzeni na sali konferencyjnej lekarze, mogli obserwować w czasie rzeczywistym przebieg zabiegu. Budynek, w którym znajduje się sala operacyjna jest oddalony od miejsca projekcji o około 150 metrów. Trwała konferecja, lektorzy prowadzili wykłady od czasu do czasu łącząc się z salą operacyjną.

XX Międzynarodowa Konferencja Kardiologiczna

Zebranie Naukowo-Szkoleniowe Śląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii

XXXVIII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego

Peregrinus i wielkoformatowa scenografia multimedialna w katowickim Spodku

Oprawa scenograficzna tego najwiekszego w regionie multimedialnego widowiska teatralnego została oparta na elementach video mappingu. Historia o Śląsku zagrana, wyśpiewana i odmalowana z rozmachem na tle ekranów zbudowanych ze skrzyń z surowych palet i na posadzce. Muzyka w aranżacji Jacka i Marcina Dzwonowskich. Pieśni Josepha von Eichendorffa w wykonaniu chóru chłopięcego Augsburger Domsingknaben. Projekcje mappingowe i świetlne – Super AV. Wyświetlane przez nas obrazy – motywy lokalnego folkloru i pejzażu, feerie kolorowych iluminacji, aktorzy i statyści w ludowych kostiumach, prawdziwe konie i bryczki – cały ten różnorodny miks środków scenicznych scalił się w jednorodny, iluzyjny kolaż. Dlatego jeden z występujących w spektaklu koni, podczas próby bał się wejść do wody wyświetlonej na podłodze.

XVI Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa – Kompleksowa gospodarka odpadami

IX Sympozjum Polskiego Klubu Koloproktologii

XXIIIrd FECTS and ISMB Joined Meeting

XIX Międzynarodowa Konferencja Kardiologiczna